• تعداد بازديد :
  • يکشنبه 1384/07/24
  • تاريخ :

گزارش سومین روز نمایشگاه قرآن کریم


هر چه بیشتر از شروع نمایشگاه قرآن کریم می‌گذرد بر تعداد بازدیدکنندگان افزوده می‌شود که این نوید روزهای بهتری را می‌دهد.

بازدید آقای دکتر طالب‌پور مدیر عامل محترم موسسه تبیان و سرکار خانم غروی معاونت محترم اطلاع رسانی و سردبیر سایت از غرفه تبیان در روز سوم نیز نکته ای قابل توجه که با استقبال کاربران و اعضاء سایت مواجه شد.

مسئله مهم دیگر که می‌توان به آن اشاره کرد دوربین خبرسازی است که توسط روابط عمومی موسسه تبیان در غرفه و نمایشگاه به فعالیت می پردازد که ضمن اینکه به صورت غافلگیرانه ای به مصاحبه با میهمانان، کاربران و بازدید کنندگان حاضر در غرفه می پردازد ، از دیگر غرفه های نمایشگاه نیز به صورت روزانه گزارش تهیه می کند که قرار است در روز پایانی نمایشگاه و مراسم قرعه کشی موسسه تبیان به نمایش گذاشته شود.

پس اگر بطور ناگهانی در مقابل دوربین و گزارشگر تبیان قرار گرفتید غافلگیر نشوید .

انجمن ها :

از روز سوم فعالیت انجمن ها در محل غرفه تبیان آغاز به کار کرد که گزارش آن به شرح ذیل است :

نام انجمن : انجمن روانشناسی

انجمن روانشناسی به عنوان اولین انجمن در محل غرفه تبیان تشکیل شد که اعضای این انجمن با گردهم آمدن در کنار یکدیگر به بحث و تبادل نظر پرداختند .

در ابتدا این گردهمائی مدیران این انجمن با طرح یک سؤال تصویری برای کاربران سایت در محل غرفه و اختصاص جوایزی برای نفرات اول تا سوم کار خود را شروع کردند. سپس آقای رسول محمدی کارشناس در مسائل متافیزیک به موضوع ارتباط با ضمیر نا خودآگاه پرداخت که با استقبال خوب دیگر اعضاء انجمن روبرو شد .

در ادامه سخنرانی دکتر آزمندیان (مبدع تکنولوژی فکر در ایران) از طریق ویدئو پروژکتور پخش گردید و توجه مشتاقان زیادی را به خود جلب کرد.

از دیگر برنامه‌های این روز جلسه پرسش و پاسخ کاربران و اعضاء انجمن روانشناسی با آقایان دکتر سوزن ‌چی و مهندس روحانی‌نژاد درباره جوانان و دین گریزی بود که این جلسه به مدت 2 ساعت به طول انجامید.

میهمانان :

از میهمانان این روز می‌توان به حجت الاسلام و المسلمین آقای شاهمرادی ناظر و نماینده ویژه وزیر ارشاد در نمایشگاه قرآن، آقای دکتر شهرابی مدیر عامل محترم نمایندگی محصولات خانگی اپتیما و آقای دکتر روشن فکر راد استاد دانشگاه نام برد.

حاضرین در این روز :

آقایان : بابایی (مدیر روابط عمومی) ، محمدی (مدیر کاربران و انجمنها) ، خطیبی ( مدیر فروش ) ، ایوبی ، حسن زاده ، حریریان ، میقانی ،حدادی ، عطار ، رضایی ، اجاقی ، جلمبادانی، علیپور ،حمزه ،عباس زادگان ، بهادری، شمشکی ، انصاری و حسن پور

خانم ها : رحیمی ، مه ابادی ، علیونی ، قمصری و همت

کاربران : آقایان : محمدی ، مصفا

خانمها : توسلیان ، راکبی

روابط عمومی موسسه تبیان

UserName