• تعداد بازديد :
  • يکشنبه 1384/07/24
  • تاريخ :

«جكی‌چان» خسته از نقش‌های اكشن


«جكی‌چان» بازیگر هنگ‌كنگی، كه از بازی مداوم در نقش‌های اكشن خسته شده است، در مصاحبه با خبرنگاران از بازی خود در نقش‌های دراماتیك جدی‌تر در آینده‌ای نزدیك خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از بی‌بی‌سی، در فیلم جدید «جكی چان» با نام «اسطوره» كه یك حماسه خیالی است، برای اولین بار شاهد آن هستیم كه چان از آن قالب قهرمانانه و سنتی رایج خود در فیلم‌های هالیوودی چون «ظهر شانگ‌های» و «دور دنیا در 80روز» جدا شده است.

این بازیگر هنگ‌كنگی كه به نظر می‌رسد از بازی در نقش‌های سنتی و رزمی خسته شده است، در مصاحبه با بی‌بی‌سی گفت: فیلم «اسطوره» حرفه مرا وارد مسیر جدیدی كرده است.

وی افزود: من راه خودم را انتخاب كرده‌ام.

چان گفت: كاركردن در هالیوود برای من مشكل است و من دلیلش را خوب می‌دانم... نقش من همیشه پلیسی از هنگ‌كنگ است و نقش «جت لی» پلیسی از چین است.

وی افزود: از آنجاییكه انگلیسی ما چندان خوب نیست این مساله برای ما محدود كننده است.

او گفت: آنچه كه من فهمیده‌ام این است كه زندگی یك بازیگر نقش‌های اكشن خیلی كوتاه است...و از آنجاییكه من خواهان ادامه حرفه خود هستم باید تغییر كنم.

این بازیگر هنگ‌كنگی گفت: من در هنگ‌كنگ هر كاری كه دوست‌ داشته باشم انجام می‌دهم ، آنچنانكه سال گذشته كمپانی فیلمسازی خودم را راه‌اندازی كردم و ساخت یك داستان پلیسی جدید كه یك درام است را آغاز كرده‌ام.

وی افزود: فیلم امسال من «اسطوره» یك فیلم فانتزی بود. ماه آینده نیز ساخت فیلم دیگر خود را شروع می‌كنم كه بطور كامل كمدی است. من از همه مخاطبان خود می‌خواهم تا بدانند من نه تنها می‌توانم بجنگم بلكه می‌توانم حقیقتا دست به ابتكار عمل بزنم.

UserName