• تعداد بازديد :
  • چهارشنبه 1384/06/23
  • تاريخ :

«دیمین» در اروپای شرقی


نسخه جدید «علامت 666» ماه اكتبر در اروپای شرقی جلوی دوربین می رود. نسخه دوباره سازی فیلم «علامت 666» كه در ایران با نام «طالع نحس» به روی پرده رفت و دوستداران فیلمهای ترسناك آن را با نام «دیمین» هم می شناسند در دو كشور كرواسی و جمهوری چك فیلمبرداری خواهد شد.

براساس گزارش BBC ، لیو شرایبر و جولیا استایلز در نسخه جدید نقشهایی را بازی می كنند كه گریگوری پك و لی رمیك در نسخه اصلی بازی كردند. پك در نسخه اصلی سفیر امریكا در انگلستان بود كه بعد از مرگ فرزندش در زمان تولد، یك پسر بچه را به فرزندی قبول می كند.

اما این بچه كه یك ضدمسیح است و دیمین نام دارد، در طول قصه فیلم اطرافیان خود را به قتل می رساند. بعد از مرگ پك و رمیك ، رئیس جمهور امریكا دیمین را به فرزند خواندگی قبول می كند. فیلم سال 1976 توسط ریچارد دانر كارگردانی شد و فروش بسیار زیادی كرد. موسیقی فیلم كه توسط جری گلد اسمیت خلق شده بود و كمك زیادی به خلق فضای ترس و وحشت در فیلم كرد یك جایز اسكار گرفت.

موفقیت «علامت 666» باعث تولید دو قسمت بعدی آن و همچنین یك فیلم سینمایی تلویزیونی شد.

نسخه جدید را جان مور خالق «پشت خطوط دشمن» كارگردانی می كند. كمپانی فوكس قرن بیستم كه تهیه كننده فیلم است ، قصد دارد آن را هفته اول ژوئن 2006 روانه اكران عمومی سینماها كند.

جام جم آنلاین

UserName