• تعداد بازديد :
  • چهارشنبه 1384/05/26
  • تاريخ :

گلادیاتور جریمه شد


به گزارش روزنامه‌ای انگلیسی، «راسل كرو»، بازیگر برنده اسكار هالیوود به دلیل آسیب رساندن به دربان هتل «مرسر» در منهتن توسط دادگاه نیویورك به پرداخت 10میلیون و 800 هزار دلار وجه نقد جریمه شد.

به گزارشخبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانینیوز‌دی، «راسل كرو» بازیگر هالیوودی ششم ژوئن با پرتاب یك گوشی تلفن به سمت دربان هتل «مرسر» در منهتن وی را به شدت زخمی كرد و پس از آن توسط نیروهای پلیس در نیویورك دستگیر و روانه زندان شد.

این بازیگر استرالیائی كه در آخرین فیلم خود با نام «مرد سیندرلایی» در نقش یك مشت زن، بازی كرده است، به اتهام ضرب و جرح از نوع دوم و اقدام به قتل با سلاح (تلفن) از نوع چهارم محاكمه و پس از آن به پرداخت 10 میلیون و 800 هزار دلار وجه نقد جریمه شد.

به موجب قوانین دادگاه منهتن اقدام به ضرب و جرح در صورت اثبات جرم تا هفت سال زندانی دارد.

وكیل كرو دلیل چنین پیشامدی را خراب بودن گوشی تلفن اتاقش در هتل و عدم سرویس دهی مناسب این هتل عنوان كرده بود.

سخنگوی این بازیگر 41 ساله نیز در زمان وقوع حادثه ادعا كرده بود كه كرو پیش از وقوع این اتفاق چندین بار از هتل‌دار تقاضا كرده بود كه گوشی خراب اتاقش را با یك گوشی نو تعویض كند ولی آنها باز هم به تقاضای او ترتیب اثر ندادند و این مساله موجب عصبانی شدن كرو می‌شود. او پس از آن گوشی را برای اثبات حرف‌هایش به طبقه همكف می‌آورد و پس از مقداری بحث آنرا با عصبانیت به سمت دیوار پرت می‌كند كه متاسفانه با دربان هتل برخورد و او را زخمی می‌نماید.كرو با ابراز تاسف از چنین پیشامدی، به صراحت بیان كرده بود كه به هیچ وجه قصد آسیب رساندن به كسی را نداشته است.

«راسل كرو» كه از معدود بازیگرانی است كه توانسته است طی دو سال متوالی برنده جایزه اسكار شود، در فیلم‌های زیادی از جمله « مدركی برای زندگی»،«زندانیان خورشید»،«ذهن زیبا» و «گلادیاتور» بازی كرده است.

 مطالب مرتبط

 گلادیاتور در دادگاه 

 موسیقی متن فیلم گلادیاتور 

UserName