• تعداد بازديد :
  • دوشنبه 1384/04/27
  • تاريخ :

بازیگر اكشن به دنبال نقشهای متفاوت


جكی چان در جستجوی نقشهای جدی تر و سنگین تر سینمایی است.این بازیگر اكشن كار هنگ كنگی می گوید این روزها ترجیح می دهد در آسیا فیلم بازی كند تا این كه در هالیوود جلوی دوربین فیلمبرداری برود.

علت این علاقه هم به این دلیل است كه او در آسیا می تواند در ژانرهای بیشتری ایفای نقش كند و نقشهایی را بازی كند كه جدیدتر و بهتر هستند.

به گفته چان: «در امریكا فیلمهای كمدی و اكشن در صدر جدول فروش هفتگی سینماها هستند و من هم مجبورم كه بیشتر در این نوع نقشها ظاهر شوم.

اگر در هالیوود باشم فقط در «ساعت شلوغی»1 و 2و 3و 4بازی می كنم.

اگر فیلم چهارمی شكست تجارتی بخورد ، دیگر خبری از ادامه تولید این فیلم نخواهد بود. اما اگر این اتفاق نیفتد ، پنجمی و ششمی و هفتمی آن را هم خواهیم داشت و این دایره همچنان به همین شكل به چرخش خود ادامه می دهد.»

اما این بازیگر 51ساله این روزها به دنبال فیلمهایی متفاوت تر است و در این رابطه از رابرت دنیرو یاد می كند كه در نقش ها و كاراكترهای متفاوتی ظاهر شده است.

او می گوید: «آیا باید فقط در فیلمهایی كه هدفشان كسب مقام اول جدول فروش است ، بازی كنم؟ من خودم دلم می خواهد نقشهای متفاوت و غیرمتعارف را تجربه كنم و این نكته را به تهیه كنندگان سینما هم گفته ام».

منبع :جام جم آنلاین

UserName