• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • چهارشنبه 1383/12/12
  • تاريخ :

مربیان استقلال و پرسپولیس از پگاه و ملوان می گویند

زوبل: شانس با مایار بود

روی ضد حمله ملوان را بردیم

ملوان تاکنون در خانه نباخته بود و با توجه به حمایت پرشور هواداران و تشویق های یک دست و متحد آنها به سختی می توان از این تیم در انزلی امتیاز گرفت. راینر زوبل سرمربی تیم پرسپولیس پس از پیروزی مقابل ملوان ضمن بیان مطلب فوق افزود: ما در این دیدار قصد داشتیم از ضد حمله استفاده کنیم که شانس با ما یار بود و گل اول را از همین طریق به ثمر رساندیم. اما بعد از زدن این گل ملوانی ها شدیداً فشار آوردند و با توجه به عقب کشیدن تیم ما سریعاً سوار بر بازی شدند و گل تساوی را وارد دروازه ما کردند.

وی در ادامه گفت: احساس خوبی دارم که توانستیم از این میدان سخت و از مردان جوان و جنگیده ملوان سه امتیاز بگیریم. البته داوری اصلاً خوب نبود و من وقتی که به کمک آن برای اعلام نکردن خطا روی فرشید کریمی اعتراض کردم اخراجم کرد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در کنفرانس خبری:

فقط از نتیجه راضی هستم

 بازیکنانم مقابل پگاه گیلان مغرورانه بازی کردند

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: در مجموع از نتیجه بازی راضی هستم، ولی بازیکنان نتوانستند انتظارات من را برآورده کنند.

امیرقلعه نوعی سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران که پس ازپیروزی تیمش مقابل پگاه گیلان درجمع خبرنگاران سخن می گفت، افزود: متاسفانه ازابتدای این هفته با وجود اینکه مدام به بازیکنان تاکید کرده بودم، بازی با پرسپولیس را فراموش کنند وآنها را به بایگانی ذهنشان بسپارند ولی متاسفانه بازهم شاهد بودیم که بازیکنان ما درباد این پیروزی خوابیدند ودرنیمه اول بسیارمغرور بازی کردند. ضمن اینکه تحلیل رفتن قوای بدنی بازیکنان نیزبدلیل دوبازی سنگینی که انجام داده بودند در بازی ضعیف تیم ما بی تاثیر نبود.

قلعه نوعی درمورد شانس قهرمانی تیم استقلال درفصل جاری گفت: ما هم به اندازه سایرتیمهای صدرجدول به قهرمانی امیدواریم، هرچند شاید شانس ما 40 به 60 باشد.

وی درمورد بازی میثم بائودراین دیدارتصریح کرد: بعد ازبازی خوبی که بائو مقابل پرسپولیس انجام داد، مطبوعات ورسانه ها آنقدردرمورد این بازیکن نوشتند که اومغرورشده بود وبا روزبازی با پرسپولیس فاصله داشت. من همیشه به بازیکنانم گوشزد می کنم، زمانی دچارغرورشوید که 10 سال برای تیم ملی بازی کرده باشید.

سرمربی تیم فوتبال پگاه گیلان در کنفرانس خبری:

اتنظار پیروزی بر استقلال را نداشتم

 پنالتی استقلال سالم نبود

ما بازی خوبی انجام دادیم ولی نباید فراموش کنید که مقابل یکی از تیمهای صدرجدول بازی می کردیم و نمی توانستیم انتظار داشته باشیم در این بازی پیروز شویم.

برند کراوس سرمربی آلمانی تیم فوتبال پگاه گیلان پس ازشکست دو برصفر مقابل استقلال درکنفرانس خبری با بیان این مطلب افزود: بازیکنان من نهایت تلاش خود را انجام دادند واما باید بپذیریم که حریف قوی ترازما بود وازشرایط مناسبی برای پیروزشدن داشت.

سرمربی تیم پگاه درمورد ضربه پنالتی که به ضرراین تیم اعلام شد گفت: اینگونه پنالتی ها را معمولا برای تیم هایی که آن بالا هستند می گیرند واگرهمین شرایط برای ما وجود داشت، هرگز این صحنه پنالتی اعلام نمی شد. من نمی توانم بگویم این صحنه پنالتی بود یا نه ولی آن یکبارکه صحنه را دیدم به نظر من پنالتی اتفاق نیفتاد.

وی درمورد شانس تیم پگاه برای باقی ماندن در رقابتهای لیگ برتراظهار داشت: من چنین شرایطی را درتیم مونشن گلادباخ تجربه کردم، اما باید بپذیریم که شرایط فعلی پگاه سخت تراست چون بازیهای کمتری باقی مانده و فرصت کمی برای جبران وجود دارد. با این وجود مطمئنم اگردربازیهای آینده بیشترتلاش کنیم وبرای پیروزی بجنگیم می توانیم امتیازات لازم برای ماندن درلیگ برتررا بدست آوریم.

وی درپایان در مورد پیروزی تیم پیکان وبه خطرافتادن موقعیت تیم پگاه یادآورشد: پیروزی تیم پیکان به هیچ وجه برایم مهم نیست، ولی اعتقاد دارم باید دربازیهای آینده باید به گونه ای عمل کنیم که همواره دوتیم پایین ترازما قرارداشته باشند.

UserName