• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • دوشنبه 1383/12/10
  • تاريخ :

انتقاد پروین و تهدید بازیکنان پرسپولیس

پروین از پرسپولیسی ها نسق گرفت!

فقط مانده بود استقلالی ها من را دریبل بزنند!

دیروز قبل از تمرین سرخپوشان علی پروین در کارگران طی یک جلسه 25 دقیقه ای بازیکنان تیمش را مؤاخذه کرد. جالب است بدانید حرفهای پروین نشان می دهد او طی دو روز قبل همه روزنامه ها را مطالعه کرده و خوب می دانست کدام بازیکن تیمش چه حرفی زده است. جایی که نقطه چین گذاشتیم حرفهایی ردوبدل شده که نمی توانستیم بنویسیم:

نفر اول امامی فراست. پروین به امامی فر می گوید:

مثلاً رفتی خارج بازی کردی بلد نیستی یه سانتر کنی. تو که اروپا بازی کردی دفاع کردن رو یاد نگرفتی؟ تیم نصفه نیمه استقلال جلوی تو همه شدن ستاره1... کردی که مصاحبه می کنی و تقصیر رو گردن بقیه می اندازی!

آقای محمدی خجالت نمی کشی اون گل ها رو می خوری؟! روی هر سه تا گل مقصر بودی! چرا هی گردن این و اون می اندازی؟!

آقای جمشیدی... به توپ می کنی! فکر کردی اینجا خونه خال اس؟! رفتی مصاحبه کردی که گیلائوری هیچ کاری نکرده؟! فقط مونده بود ما رو هم دریبل کنه روی نیمکت!

آقای مهدوی، ضعیف ترین بازی عمرت رو انجام دادی! با این سن و سال و اون همه ادعا بلد نیستی یه توپ دفع کنی! خوب شد توپ رو توی دروازه خودمون نزدی!

آقای اولادی؛ غوره نشده مویز شدی. حالا تعویضت می کنن زیر لب غرغر می کنی! هنوز عددی نشدی!

آقای رهبری فرد؛ اون خطاهایی که دادی پشت محوطه به حریف آخرش شد این! از تو یکی بعید بود!

در پایان این جلسه امامی فر و جمشیدی مصاحبه های خود با روزنامه ها را تکذیب کردند! و پروین هم در جواب گفت: خودم می دونم حرفهاتون رو می زنید حالا که می بینید هوا پس است زیرش می زنید!

پروین: سرشان را پایین انداختند و گوش نکردند

هنوز بالاتر از استقلال هستیم!

این درست که علی پروین بعد از اتفاقاتی که اوایل سال 82 و در پایان دومین دوره مسابقات لیگ برتر افتاد و در نهایت منجر به کناره گیری او شد تلاش می کند مقابل دوربین تلویزیون خونسردی خود را حتی بعد از باخت به استقلال حفظ کند اما همانطور که انتظار داشتیم و قابل پیش بینی بود او پشت دوربین و ساعاتی بعد از دربی 58 چنان عصبی و پریشان بود که هر چه سعی می کرد خونسردی خود را حفظ کند، امکانش وجود نداشت. او از زمین و زمان گلایه داشت و به همه «گیر» می داد. اگر چه در بیان برخی حرفهایش افراط به خرج می داد اما کلیات حرفهای او به گونه ای بود که به او حق می دادیم عصبی باشد و بیشتر بازیکنانش را به باد انتثقاد بگیرد! پروین می گفت: چه آن موقع که خودمان بازی می کردیم و چه نسل بعد از ما در برابر هر تیمی حتی استقلال تا دقیقه 90 حمله می کردیم و حتی بارها اتفاق می افتاد که ما دقیقه 90 و در وقت اضافه به گل می رسیدیم. اما این بچه ها که ادعایشان خیلی هم بالاست نمی دانم چرا وقتی گل زدیم بازی را تمام شده فرض کردند؟ مدیر فنی سرخپوشان اضافه کرد: البته من به استقلالی ها و امیرقلعه نوعی بابت این پیروزی تبریک می گویم و انشاءالله مبارکشان باشد. خدا وکیلی خیلی خوب بازی کردند و تماشاگران هم لذت بردند. اما حرف من این است که ما با این نفرات مستحق باخت نبودیم این درست که فوتبال برد و باخت دارد و شیرینی فوتبال به همین برد و باخت هاست اما ناراحتی من این است وقتی پرسپولیس برتر است، وقتی دو گل زده و می تواند برنده باشد، چرا باید ببازد؟ و این همه تماشاگر که خیلی از آنها از روز پنجشنبه به استادیوم آمده بودند را ناراحت روانه خانه هایشان کند؟ پروین افزود: نیمه اول هر چه به این بچه ها گفتیم گوش نکردند و دیدید یک بازی معمولی انجام دادند، در حالی که اگر حرف گوش کن بودند ما همان نیمه اول می توانستیم مثل نیمه دوم بازی کنیم و در نیمه دوم با دست پر از میدان خارج شویم! ولی نمی دانم چرا هر کاری دلشان خواست انجام دادند. و ا... ما که هیچ کجای دنیا چنین چیزی ندیدیم. به آنها می گویم بایستید و جلو نروید، سرشان را می اندازند پایین و می روند جلو! بعد هم توقع دارند به تیم ملی دعوت شوند؟! آن هم از آن یکی که مثلاً خارج بازی کرده! اون یکی هم تا به تیم ملی دعوت شد فکر کرد همه چیز تمام است و شده نفر اول! ما زمانی که به تیم ملی دعوت می شدیم فکر می کردیم تازه اول کارمان است و طوری تمرین و بازی می کردیم که هر کس می دید هاج و واج می ماند. ولی بچه های امروزی تا به تیم ملی می روند نمی دانم چرا ضعیف تر می شوند و جدیت خودشان را از دست می دهند. البته من می دانم هر تیمی و هر بازیکنی روز خوب و روز بد دارد اما روز جمعه نه روز بد پرسپولیس بود و نه روز بد بازیکنان. همه آماده بودند ولی بعد از گل دوم شل گرفتند و فکر کردند فوتبال 75 دقیقه است. مدیر فنی سرخپوشان همچنین خاطرنشان کرد: البته ما هنوز بالاتر از آنها هستیم و از شانس بیشتری برای قهرمانی نسبت به استقلال برخورداریم. پروین در خاتمه ضمن اشاره به مسئله مدیریتی باشگاه پرسپولیس افزود: خوشبختانه اتفاقات بیرونی پرسپولیس در این مسابقه دخالت چندانی نداشت و دیدید که ما مثل شیر پای تیم ایستادیم تا اتفاقات حاشیه ای، تیم را تحت تأثیر قرار ندهد. همه می دانند ما کارمان را در این شرایط خیلی خوب بلدیم و اجازه نمی دهیم در چنین شرایطی تیم به حاشیه برود.

UserName