• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • يکشنبه 1383/12/09
  • تاريخ :

جشن هواداران در مرغوبکار

کام هواداران شیرین شد

حدود پانصد نفر از هواداران عاشق آبی روی سکوهای ورزشگاه منتظر ورود بازیکنان محبوب خود بوند. «فکری با تعصب، داش علی منصوریان، وحید ایکر کاسیاس و ...» شعارهای هواداران دو آتشه استقلال بود. آنها با این شعارها محبوب قلبهای خود را صدا می زدند.

این در حالی بود که پارکینگ مرغوبکار اندک اندک پر و ماشین بازیکنان وارد آن می شد!

هواداران شرمنده کردند

امیر قلعه نوعی سرمربی آبی قباها در جمعی از دوستداران استقلال سخن گفت.

امیر آبیها ضمن تشکر و قدردانی از حمایت همه جانبه آنها در روز جمعه خواستار تداوم این امر تا آخر بازیهای فصل شد. بسیاری از دوستداران استقلال با دادن دسته های گل به آبی پوشان ابراز علاقه خود را نشان می دادند. ای کاش همه بازیها مثل دربی حساسیت داشت.

جلسه سرمربی، قبل از شروع تمرین

بازیکنان یکی یکی وارد رختکن می شدند. امیر قلعه نوعی درب را بست و چند دقیقه ای را با شاگردان خود خلوت کرد. او خطاب به شاگردانش چنین گفت: ابتدا کسب سه امتیاز حساس دربی را به شما تبریک می گویم. شما مزد زحمات خود را گرفتید و طبیعی است اگر تلاشتان را تداوم بخشید امتیازات بسیاری را کسب خواهید کرد.

بازی بعدی ما در مقابل پگاه است و پیروزی در این دیدار بهترین عیدی ما به هواداران خواهد بود.از همین حالا این بازی را جدی بگیرید و دیگر در مورد نحوه قضاوت بازی دربی هیچ حرفی نزنید.

البته کاپیتان فکری هم چند دقیقه ای را با دوستان خود به گفتگو پرداخت و برای همه دوستانش آرزوی موفقیت کرد.

جلوی پای استقلالیها گوسفند قربانی شد

به محض خروج استقلالیها از رختکن دو، سه تا از هواداران که برای کسب پیروزی نذر کرده بودند با کشتن گوسفندی جلوی پای محبوب دلهای خود کنار زمین سبز را با خون آغشته کردند. منصوریان، وحید، فکری، سیاوش و ... با صلوات جمعی از هواداران وارد چمن مرغوبکار شدند و خود را آماده شروع تمرین کردند.

فدراسیون قرمز نمی خوایم، نمی خوایم

در بسیاری از دقایق تمرین استقلال هواداران اعتراض خود را نسبت به عملکرد فدارسیون فوتبال اعلام کردند این شعار و بسیاری از شعارهای دیگر خواسته هواداران در تمرین دیروز استقلال بود. خدا را شکر که چشم بینایی هم در فدراسیون فوتبال وجود دارد که قضاوت این داور را ناعادلانه اعلام کرد.

بازی کرده ها نیم ساعت دویدند و رفتند

بازیکنانی که در بازی جمعه در میدان حضور پیدا کرده بودند زودتر از بقیه و بعد از چند دقیقه دویدن محل تمرین را ترک کردند و به سونای یزدان رفتند. محمود فکری کاپیتان استقلال ماند و در سالن بدنسازی مرغوبکاردقایقی را به کشش درمانی و فیزیوتراپی پرداخت . نگران نشوید مشکل کاپیتان جدی نیست، فقط یک خستگی عضلانی است و به زودی رفع می شود.

گیلای خسته فقط نگاه کرد

آکسنتین گیلائوری هافبک چپ پای استقلال که انصافاً در بازی دربی نمایش قابل قبولی را از خود نشان داد به دلیل خستگی زیاد نتوانست تمرین کند و با لباس شخصی از کنار زمین نظاره گر تمرین هم تیم های خود بود.

شیری و امیر آبادی غایب بودند

مهدوی های استقلال غایب بودند. امیرآبادی که به دیلی مصدومیت تا یکی ، دو هفته دیگر هم به تمرین استقلال نمی رسد به تمرین نیامد. اما شیری نیز به دلیل نامعلومی بر سر تمرین تیم نیامد. اما شیری نیز به دلیل نامعلومی بر سر تمرین تیم نیامد و به همین دلیل شبهات زیادی را به وجود آورد.

ماندنی ها فوتبال بازی کردند حتی آقا مدد

امیر قلعه نوعی به بازیکنانی که برای تمرین در زمین مانده بودند دستور داد تا به دو گروه تقسیم شوند. قلعه نوعی، کاوه و خورشیدی به همراه دیگر بازیکنان در یک تیم و گما، حمید بابازاده و مدد جباری هم در گروه دیگر به فوتبال دستگرمی پرداختند. مدد که پیش تدارکاتچی ها لقب مارادونا را دارد بارها و بارها از سوی هواداران تشویق می شد.

انصافی اختصاصی تمرین کرد

گمالوویچ و نوروزی به طور اختصاصی با مجتبی انصافی که به تازگی از بند مصدومیت رهایی یافته کار کردند. زدن بغل پا با توپ و دویدن به دور زمین مهمترین کار مجتبی در طول تمرین یک ساعت و نیمی دیروز بود.

شارپ به استقلالیها هدیه می دهد

به دنبال کسب پیروزی شیرین استقلالیها تهرانی در مقابل پرسپولیس آن هم با نتیجه سه بر دو مسؤولین شرکت شارپ که اسپانسر آبی پ.شان در طول این فصل است را بر آن داشت تا هدایایی را به بازیکنان و کادر فنی این تیم تقدیم کنند. طی چند روز آینده نماینده شرکت شارپ تعدادی از لوازم صوتی و تصویری خود را به بازیکنان استقلال تقدیم می کند تا به نوعی از زحمات و کوششهای آنها در این مدت قدردانی شود.

UserName