• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • يکشنبه 1383/12/09
  • تاريخ :

پرسپولیسی ها همچنان در شوک روز جمعه

ذخیره ها تمرین کردند، اصلی ها تماشا

آغاز تمرین

دیروز تمرینات پرسپولیس برخلاف همیشه راس ساعت 12 ظهر! در ورزشگاه کارگران آغاز شد و سرخ پوشان در حالی که هنوز در شوک باخت مقابل حریف سنتی خود قرار داشتند، خود را به کارگران رساندند. البته در مورد تغییر ساعت تمرین هیچ کس اطلاع نداشت و بعد از پرس و جو متوجه شدیم تغییر ساعت بنا به تصمیم سوبل است.

افشاگری پژمان!

جلسه ای 15 دقیقه ای در داخل رختکن برگزار شد.

قبل از آغاز تمرین، بازیکنان در جلسه ای 15 دقیقه سوبل در رختکن حاضر شدند و بعد از پایان این جلسه بازیکنان در حالی که از برگزاری تمرین بلافاصله بعد از یک بازی سنگین ناراضی بودند، آماده تمرین شدند. در این میان پژمان جمشیدی، بیشتر از بقیه شاکی بود گفت: هر چه را که دیده ام، می گویم! (البته ما نمی دانیم جمشیدی راجع به چه موضوعی قصد افشاگری داشت!)

امامی فر، دلخور بود!

علیرضا امامی فر، هافبک پرسپولیس که بعد از بازی با استقلال، از سوی کادر فنی سرخ پوشان به عنوان یکی از مقصرین این باخت تلخ، معرفی شده بود، دیروز نسبت به این موضوع اعتراض داشت و معتقد بود عملکرد ضعیف کل تیم در این شکست دخیل بوده است.

حضور کم تعداد هواداران

دیروز تمرین پرسپولیس در حالی دنبال شده که شاهد حضور کم تعداد هواداران در کارگران بودیم. البته به دلیل باخت پرسپولیس، این موضوع خیلی هم عجیب نبود! حضور کم هواداران و باخت مقابل استقلال باعث شد دیروز سرمای زمستانی بیش از پیش در کارگران احساس شود!

غایبان تمرین

از جمع بازیکنان پرسپولیس علی انصاریان، بهروز رهبری فرد و فرشید کریمی در تمرین روز گذشته حضور نداشتند و از کادر فنی نیز علی پروین، محود خوردبین و آرش فرزین غایب بودند. تمرین دیروز با دویدن آغاز شد و بازیکنان ذخیره و اصلی در حدود 20 دقیقه دور زمین دویدند.

صحبتهای اختصاصی سوبل

راینر سوبل، سرمربی آلمانی پرسپولیس روز گذشته در گوشه ای تنها به تماشای تمرین شاگردانش نظارت می کرد و در کارهای تمرین اصلاً دخالتی نداشت. ضمن اینکه او دقایقی با امامی فر و جمشیدی به طور اختصاصی مشغول صحبت شد.

ذخیره ها بازی کردند، اصلی ها تماشا!!

بعد از دویدن، بازیکنانی که روز جمعه نیمکت نشین بودند یا به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده بودند، در قالب 2 تیم زرد و مشکی مشغول فوتبال شدند. جالب اینکه پژمان جمشیدی که در آغاز تمرین به آن اعتراض داشت به جمع یاران ذخیره اضافه شد و 90 دقیقه فوتبال بازی کرد. سایر بازیکنان که شامل یاران اصلی تیم بودند در گوشه ای از زمین مشغول تماشای این فوتبال دستگرمی شدند. لازم به ذکر است این بازی در 3/1 زمین برگزار شد.

استیلی، جدی تر از همیشه

حمید استیلی مربی جوان سرخ پوشان دیروز به صورت خیلی جدی با بازیکنان برخورد می کرد و در آغاز تمرین اعلام کرد هر کس ندود، جریمه می شود. البته استیلی در مورد صحنه به ثمر رسیدن گل دوم استقلالیها در مورد صحنه به ثمر رسیدن گل دوم استقلالیها با جمشیدی صحبت کرد و از او پرسید چرا در آن صحنه پشت خود را به دروازه کردی؟ پژمان در پاسخ گفت: من فکر می کردم، هافبک استقلال توپ را بلند می زند و من برای جلوگیری از برخورد توپ با صورتم، آن عکسل العمل را نشان دادم!

نیکولوسکی با لباس شخصی

یان نیکولوسکی دروازه بان مقدونیه ای پرسپولیس همانند چند روز اخیر با لباس شخصی در کارگران حاضر شد. وضعیت نهایی نیکولوسکی امروز بعد از گرفتن عکس مشخص می شود. البته حضور یا عدم حضور او در جمع پرسپولیسی ها زیاد هم فرقی به حال تیم ندارد!

یحیی زود رفت

همه پرسپولیسی ها بر این عقیده اند که مصدومیت به موقع یحیی، بدجوری به تیم ضربه زد و یکی از علل ضعف خط دفاعی سرخ پوشان عدم حضور او در دیدار روز جمعه بود! دیروز هم یحیی علی رغم حضور در تمرین، پا به پای سایرین تمرین نکرد و زودتر از بقیه کارگران را ترک کرد.

اخراجی ها برگشتند

در جریان فوتبال دستگرمی ، درگیری لفظی کوچکی بین عارف محمدوند و مهدی صالح پور به وجود آمد و استیلی به خاطر آرام کردن حو، هر دو بازیکن را از زمین اخراج کرد. البته بعد از گذشت دقایقی، ماجرا با خیر و خوشی پایان گرفت و هر دو بازیکن بعد از عذرخواهی به زمین بازگشتند.

بحث کارشناسان در کارگران!

بعد از پایان تمرین، بحث کارشناسانه بازیکنان در مورد بازی جمعه حسابی داغ بود و برخی از بازیکنان از سیستم سوبل و نفرات حاضر در زمین انتقاد داشتند و معتقد بودند حضور بعضی از بازیکنان در زمین مناسب نبود. البته این بحث ها در میان اندک تماشاگران حاضر در کارگران هم وجود داشت.

امروز در کارگران

بالاخره بعد از پایان فوتبال، تمرین پرسپولیس نیز خاتمه یافت و بازیکنان بعد از سرد کردن آماده ترک کارگران شدند. طبقه اعلام کادر فنی، تمرینات پرسپولیس امروز هم رأس ساعت 30/14 دقیقه در کارگران پیگیری خواهد شد.

UserName