• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • شنبه 1383/12/08
  • تاريخ :

کادرفنی پرسپولیس از شکست می گویند

پروین: استقلال باید می برد!

جمشیدی، محمدی و امامی فر باید جوابگوی مردم باشند

علی پروین، مدیر فنی تیم پرسپولیس پس از باخت مقابل استقلال تهران گفت: نیمه اول اصلاً خوب نبودیم و معلوم نبود در زمین چه کار می کردیم اما در نیمه دوم بهتر حاضر شدیم هر چند در نهایت بازی را به حریف واگذار کردیم. هزار بار به بچه ها گفتم کناره ها را ببندند زیرا استقلال در جناحین خیلی قوی است اما آنها کار خودشان را کردند و انگار نه انگار که تیم مربی دارد!

جمشیدی، محمدی و امامی فر با این بازی ضعیف خود باید جوابگوی مردم باشند و من نمی دانم محمدی چرا این قدر اشتباه کرد که سه گل بخوریم؟!

وی در ادامه افزود: تعویض های ما عالی بود و هر دو بازیکن جایگزین گل زدند و اگر ما بازی را می بردیم همه می گفتند چه تعویض های طلایی انجام دادید اما استقلال از ما بهتر بود و انصافاً باید این بازی را می برد و ما نباید هیچ بهانه ای داشته باشیم.

سرمربی پرسپولیس : استقلال برای پیروزی آمده بود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران پس از پایان داربی پنجاه و هشتم، گفت: پرسپولیس این بازی را در نیمه‌ی اول واگذار كرد.

راینر زوبل در كنفرانس مطبوعاتی،‌ پس از پایان دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس به خبرنگاران گفت: پرسپولیس این دیدار را در نیمه‌ی اول واگذار كرد. ما در نیمه‌ی اول عقب نشستیم و اجازه دادیم استقلال بازی را در اختیار بگیرد. اگر همان بازی‌ای كه بازیكنان پرسپولیس در نیمه‌ی دوم انجام دادند، از همان آغاز انجام می‌دادیم پیروز میدان بودیم.

وی افزود: بزرگ‌ترین اشتباه ما زمانی بود كه در كنار خط كرنر، یك ضربه خطای بیهوده به حریف دادیم و آنها توانستند بازی را به تساوی بكشند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری كه از وی درباره‌ی تعویض جباری سوال كرد، گفت: این طبیعی است كه زمانی كه تیمی در 10 دقیقه پایانی از حریف خود پیش است، یك مهاجم را تعویض كند.

زوبل خاطرنشان كرد: البته این به این معنا نیست كه ما قصد دفاع كردن داشتیم، بلكه ما مهاجم سوم خود را بیرون آوردیم و یك هافبك اضافه كردیم.

سرمربی تیم پرسپولیس تهران در ادامه در مورد ناراحتی طرفداران پرسپولیس از شكست در داربی تهران گفت: فكر می‌كنم الان برای هواداران این مهم است كه ما هنوز بالاتر از استقلال هستیم.

وی هم‌چنین در مورد فاصله‌ی امتیازات پرسپولیس و تیم فولاد گفت: هنوز فرصت داریم تا پایان لیگ فاصله‌ی امتیازات خود را با فولاد كمتر كنیم.

زوبل در پاسخ به سوال خبرنگاری كه از وی در مورد فشارهای روانی ناشی از شكست در برابر استقلال سوال كرد، اظهار داشت: این فشار برای من اهمیتی ندارد، اما مهم این است كه این فشار به بازیكنان انتقال پیدا نكند و وظیفه‌ی من به عنوان مربی این است كه جلوی این فشارها را بگیرم.

زوبل هم‌چنین در مورد وضعیت مالی خود با باشگاه پرسپولیس تصریح كرد: مشكلات مالی من حل شده و در تهران می‌مانم و با پرسپولیس همكاری می‌كنم.

زوبل در پایان در مورد عملكرد محمدی در این بازی به خصوص بر روی گل دوم خاطرنشان كرد: باید ببینم كه در صحنه‌ی گل دوم استقلال چه اتفاقی افتاد، چرا كه فكر می‌كنم بازیكنی در مقابل محمدی ایستاده بود.

UserName