• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • يکشنبه 1383/11/25
  • تاريخ :

تیراندازی در تبیان به مناسبت پیروزی انقلاب در روزی برفی

با حضور میهمانان ورزشی و کاربران و کارمندان


گزارش تکمیلی تبیان از جشن انقلاب و مسابقه پرتاب دارت با حضور چهره های ورزشی

تصمیم گرفتیم به مناسبت ایام فجر و پیروزی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی جشنی را تحت عنوان جشن انقلاب در محل موسسه تیبان برگزار کنیم . مقدمات فراهم شد وابتدا طی اطلاعیه و فراخوانی تحت عنوان مسابقه دارت تا ظرفیت در حد توانمان یعنی 100 نفر از علاقه مندان ثبت نام کردیم که هر چند در همین جا از سایر علاقه مندان و دوستان مایل به شرکت در این برنامه که سعادت حضورشان نصیبمان نشد پوزش می طلبیم و ان شاالله که بتوانیم در برنامه های بعدی با تدارک فضای وسیعتر جبران کنیم .

به هر تقدیرهماهنگی های لازمه با انجمن دارت ایران که زیر نظر فدراسیون تیر اندازی می باشد بعمل آمد و روز 20 بهمن سه شنبه ساعت 30/14 برای برگزاری جشن مشخص و اعلام شد.

اما از آنجائیکه بخش ورزشی کمی خوش شانس است و هر وقت برنامه دارد لطف الهی هم شامل حال ما می شود و با بارش برف یا باران به نوعی بر اسامی کاربران در لیست سیاه کانون هواداران و انجمن ورزش می افزاید، این بار هم خوشبختانه یا متاسفانه برف شدید روزهای اخیر تهران حال و هوای خاصی به جشن ما داد البته این بار خوشحالیم که کاربران ما به یمن سفیدی برف و به پاکی آن رو سفید درآمدند و با گرمای حضور خود یخ روز برفی را آب کردند و گرمابخش محفل ما بودند.

البته ما برای این جشن میهمانان بسیاری دعوت کرده بودیم که عده ای از آنها به خاطر سفر و امور شخصی عذرخواهی کردند و عده ای هم واقعاً گرفتار برف و لغزندگی شدند و با تماسهایی نیامدن خود را اعلام کردند از آن جمله می توان به آقایان امیرخادم (نماینده مردم تهران در مجلس و رئیس کمسیون ورزش و عضو کمسیون فرهنگی مجلس)، ناصر عبدالهی ( خواننده محبوب کشورمان)، پژمان بازغی (بازیگر)، پژمان جمشیدی (ورزشکار)،علیرضا دبیر( قهرمان کشتی جهان)، محمد ترکاشوند (والیبایست ) و امید زندگانی (هنرمند و مجری توانا) اشاره کرد آنها همه کسانی بودند که به نوعی برای حضور قول داده بودند که هر کدام به دلایلی از جمله برف گرفتگی کوچه منزل و یا کنسل شدن پرواز و ترافیک شهر نتوانستند با حضورشان مراسم ما را گرمتر کنند.

البته این را اضافه کنم که جناب آقای خادم نماینده مردمی و ورزشکار تهران حتی قرار بود دقایقی در برنامه سخنرانی هم داشته باشند که واقعا علیرغم میل باطنی ایشان برای حضور، جلسه مجلس شورای اسلامی این امکان را از ما گرفت البته ایشان با لطفی که به تبیان دارند قول دادند در برنامه های بعدی حتما جبران می کنند .

خب ساعت 30/13 بود که چند نفری از دوستان و کاربران گرامی تشریف آوردند ماهم خوشحال شدیم که هنوز یک ساعت مانده به شروع برنامه دوستان آمده اند .

عقربه های ساعت به سرعت درحرکت بودند و همکاران و بچه های زحمتکش انجمن دارت و تبیان هم در تدارک ونصب تخته های دارت بودند .

چیزی نگذشت که صندلی های سالن مملو از جمعیت شد آنهم چه جمعیتی، گروهی که با همت و محبت خود برف و سرما را به عشق تبیان به جان خریده بودند و با گرمای وجود خود یخهای مزاحم را آب کردند تا به پاس وعده و قول خود سروقت به تبیان برسند و ما را شرمنده کنند.

درهمین هنگام متوجه نگاهها و پیغامها و اشارات از راه دور معاونت اطلاع رسانی و سردبیر محترم تبیان شدیم که از این طریق کمی تأخیر ما در آغاز برنامه را گوشزد می کرد. البته ما می خواستیم همه بیایند، تا مسئول برگزاری مسابقه دارت یکبار توضیح آموزشی دهد به هرحال از آنجائیکه به قول ما و همکاران، سردبیر سایت هوای کاربران خوب تبیان را دارد و نمی خواست آنها را معطل بگذاریم پیام آغاز را صادر کرد و ما هم اطاعت کردیم.

ابتدا تلاوت قرآن، آنهم آیاتی از سوره مبارکه فجر توسط همکارمان آقای محمدی قرائت شد و فضای صمیمی سالن متبرک و عطرآگین شد.

سپس مجری دوست داشتنی و متواضع تبیان علی خطیبی برنامه را آغاز کرد. شروع برنامه همزمان شد با حضور سه میهمان عزیز ورزشی و فوتبالیست کشورمان علیرضا اکبرپور از استقلال و ابراهیم اسدی و مهرداد اولادی که مورد تشویق استقلالی ها و پرسپولیسی های حاضر قرار گرفتند.

ابتدا توسط آقایان بغدادی و انصاری از انجمن دارت نکات آموزشی ورزش دارت توضیح داده شد و سپس اکبرپور و اسدی از دو تیم استقلال و پرسپولیس مسابقه را افتتاح کردند که در این میان اکبرپور که سابقه گلزنی به پرسپولیس را هم دارد توانست با نتیجه 80 بر 62 اسدی از پرسپولیس را مغلوب سازد. در ضمن تا فراموش نکردیم از آقایان دکتر شهاب محمدی و حبیب افتخاری و بهروز احمدی که هر سه از بچه های خوب روزنامه خبرورزشی هستند تشکر می کنیم که در آمدن و گرفتن اجازه اکبرپور از قلعه نوعی و اسدی و اولادی از پروین جهت تأخیر در تمرین ما را کمک کردند.

خلاصه به علت شرکت در تمرین تیمهایشان اکبرپور و اسدی و اولادی در مسابقه دارت زودتر شرکت کردند و پس از تبریک ایام 22 بهمن و ذکر خاطرات شنیدنی خود از آن روزها بازی روز بعد ایران و بحرین را پیش بینی کردند که هر سه نفر آنها معتقد بوند ایران 2 بر 1 پیروز می شود( که اینطور نشد) در این میان چند سرود انقلابی پخش شد تا برای حاضرین یادآور روزهای انقلاب شود. سپس ثبت نام شرکت از حاضرین صورت گرفت و مسابقه آغاز شد.

البته در این میان پخش سرودهای انقلابی و نقل خاطرات آنروزها توسط بزرگترها و تزئین و آرایش سالن از عکسها و پوسترهای آن حال و هوای خاصی به جشن بخشیده بود.

توضیح اینکه مسابقه دارت خانمها در یک سمت و آقایان در سمت دیگر سالن آغاز شد.

مصطفی کارخانه سرمربی والیبال سابق تیم ملی و فعلی صنام و علیرضا نادی بازیکن بلندقامت ملی پوش والیبال کشورمان میهمانان بعدی ما بودند که علیرغم تمرین دعوت ما را پذیرفتند و در جشن تبیان شرکت کردند. بله بعد از رقابت فوتبالیست ها نوبت استاد و شاگرد در والیبال شد تا ببینیم در دارت چه برای گفتن دارند؟

رقابت کارخانه و نادی دیدنی بود اما شاگرد بر استاد رحم نکرد و موفق شد 80 بر 47 مربی خود را شکست داد.

پس از مسابقه ورزشکاران باز مسابقات عمومی ادامه پیدا می کرد تا هنگامیکه میهمانان بعدی می آمدند و برای صحبت و پرتاب دارت به نزد مجری دعوت می شدند تا هم تیراندازی فوتبالیست ها را با دارت ببینیم و هم حاضرین استراحتی کرده باشند.

جواد زرینچه و دکتر علیرضا طالب پور و ظهوری رئیس انجمن دارت ایران میهمانان بعدی مراسم بودند که با ورود خود از سوی مجری برنامه دعوت شدند تا برای حاضرین صحبتی کنند.

در این میان و در ابتدا دکترطالب پور مدیرعامل تبیان ضمن خیرمقدم به حاضرین و تشکر از انجمن دارت ایران ایام پیروزی انقلاب ایران را تبریک عرض کرده و به ذکر خاطراتی زیبا از آن دوران پرداختند که مورد تشویق حاضرین قرار گرفت.

سپس دکتر علیرضا طالب پور و جواد زرینچه با هم در پرتاب دارت به رقابت پرداختند که در پایان مدیرعامل تبیان کاپیتان اسبق تیم ملی و استقلال را شکست داد تا ثابت کند او هم اهل ورزش است.

در میان این برنامه فواد نعیم آبادی که با 6 سال سن از کوچکترین افراد حاضر و شرکت کننده در مسابقه بود پس از پرتاب دارت جایزه ای از سوی دکتر طالب پور و جواد زرینچه به وی اهدا شد.

در قسمتی دیگر از برنامه وحید شمسایی فوتسالیست خوب و آقای گل فوتسال آسیا با حضور خود بر ذوق و شوق حاضرین افزود و با شرکت خود مسابقه دارت لحظات جالبی را به وجود آورد. گفتنی است در این مسابقه تشریفاتی شمسایی و مدیر بخش ورزشی تبیان با هم به رقابت پرداختند که در پایان شمسایی پیروز شد.

از نکات قابل توجه دیگر پیش بینی بازی ایران- بحرین بود که هم در آن میهمانان ویژه شرکت کردند و هم طی توزیع فرمهای پیش بینی کلیه حاضرین که به بعضی از آن پیش بینی ها اشاره می کنیم.

ابراهیم اسدی 2-1 ایران

مهرداد اولادی2-1 ایران

علیرضا اکبرپور1-0 ایران

دکتر علیرضا طالب پور3-1 ایران

جواد زرینچه 2-1 ایران

ظهوری رئیس انجمن دارت 3-1 ایران

مصطفی کارخانه 2-1 ایران

علیرضا نادی 2-1 ایران

وحید شمسایی2-0 ایران

در ادامه این برنامه حاضرین آنقدر مسابقه دادند و یکدیگر را حذف کردند تا در پایان این نفرات باقی ماندند و به عنوان برندگان این جشن و مسابقه جوایزی دریافت کردند. در قسمت آقایان:

آقای رضا پرداختی مقام اول

آقای حامد شاه قلعه مقام دوم

آقای محمدرضا عبادی پور مقام سوم

آقای محمد نصرتی مقام چهارم

آقای سعید سلیمانی مقام پنجم

آقای حشمت بهادری مقام ششم

آقای یاسر ابراهیمیان مقام هفتم

و در قسمت بانوان

خانم زینب فروزنده پور مقام اول

خانم نوشین علیونی مقام دوم

خانم حبیبه علیرضایی مقام سوم

خانم غروی مقام چهارم

خانم طاهره توسلی مقام پنجم

خانم پریسا امانی مقام ششم

نفرات فوق کسانی بودند که از میان 150 نفر شرکت کننده توانستند مقامهای فوق را کسب کنند. این نفرات جوایز خود را از مؤسسه تبیان و میهمانان ورزشی دریافت کردند. اضافه می شود جوایز بانوان توسط سرکارخانم غروی معاونت اطلاع رسانی و سردبیر سایت تبیان به آنها اهدا شد.

همچنین از سوی مؤسسه تبیان علاوه بر شش نفر اول بانوان و هفت نفر اول آقایان به کلیه میهمان ویژه و چهره های ورزشی جوایزی به اضافه CD و محصولات مؤسسه تبیان اهدا شد.

در پایان از جناب آقای مسعود ظهوری رئیس انجمن دارت ایران و کلیه همکاران ایشان به خصوص آقای بغدادی، انصاری، هوشمندی وآقای حلیلیان و خانم ها اسکندری و سحرظهوری، فرد، مهرجو که ما را در هر چه بهتر برگزاری این مراسم و این مسابقه یاری کردند تشکر کرده و از کلیه عزیزانی که با حضور خود در آن روز سرد و برفی گرمابخش جشن انقلاب تبیان بودند قدردانی کرده و امیدواریم با برنامه ریزیهای دقیق تر شاهد حضور بیشتر شما عزیزان و کاربران گرامی در آینده ای نزدیک باشیم.

گزارش های تصویری این مراسم در دو مجموعه بر روی سایت قرار خواهد گرفت .

UserName