• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • يکشنبه 1383/11/25
  • تاريخ :

کاشانی: حامد را جایگزین خان محمدی می کنیم


جعفر کاشانی در حالی با قاطعیت از حذف نام حسن خان محمدی و جایگزینی حامد کاویانپور در ترکیب پرسپولیس صحبت می کند که هیچ راه قانونی برای عملی شدن این اتفاق وجود ندارد. کاشانی می گوید:" کمیته فنی باشگاه بعد از نشست ها و رایزنی های فراوان با کادر پزشکی تیم تصمیم گرفت خان محمدی را به دلیل" مصدومیت و تحت درمان بودن" از لیست تیم خارج و حامد را جایگزین او کند، موضوعی که در حال حاضر و با توجه به وضعیت رو به بهبود خان محمدی کاملاً بعید است. از طرفی پرسپولیسی ها برای ارایه درخواست خود به فدراسیون باید مراحل مختلفی را پشت سر بگذارند. آنها ابتدا باید درخواست خود را به صورت کتبی به فدراسیون فوتبال بدهند تا بعد از بررسی های لازم پرونده موجود راهی فدراسیون پزشکی- ورزشی شود. اعضای کمیسیون پزشکی بعد از معاینه حسن خان محمدی رأی خود را در اختیار فدراسیون فوتبال قرار می دهند و در مرحله آخر، رأی نهایی توسط فدراسیون فوتبال به باشگاه پرسپولیس ابلاغ می شود. این کار حدود یک ماه طول می کشد- اما نظر کمیسیون پزشکی در یک صورت نقشه پرسپولیسی ها را عملی می کند. اعضای این کمیته باید اعلام کنند که خان محمدی به دلیل درگیری با مصدومیت تا پایان فصل قادر به همراهی تیمش نخواهد بود. در حالی که پزشکان معاجل او صراحتاً از بهبودی اش تا کمتر از یک ماه آینده خبر می دهند و این موضوع به هیچ وجه با قوانین فدراسیون همخوانی ندارد. در این میان فقط یک راه برای قرمزها باقی می ماند و آن توسل به راه های غیرقانونی است! زیرا مسئولان اجرایی سازمان لیگ و هیأت فوتبال هم تأیید کرده اند که به دلیل پربودن لیست پرسپولیس هیچ راهی برای ورود گزینه جدید وجود ندارد. آنها حتی اگر بتوانند از طریق غیرقانونی نام گوش راست تیمشان را حذف کنند در صورت شکایت او با جریمه یی سنگین مواجه می شوند. یعنی خان محمدی می تواند به فدراسیون فوتبال شکایت کند و پرسپولیس علاوه بر حق و حقوق ماهیانه او، جریمه نقدی هم می شود.

با وجود گذشت یک ماه از اخراج خان محمدی از تمرینات پرسپولیس، مسؤولان تیم هنوز موفق به جایگزینی نام حامد کاویانپور نشده اند، زیرا هیچ راه قانونی برای عملی شدن آن وجود ندارد. آنها چند روزی است که با قاطعیت از نهایی شدن تصمیم خود خبر می دهند و این به معنای آن است که در ورای راه حل های قانونی، به راه دیگری دست پیدا کرده اند.

خان محمدی: به تصمیم شان احترام می گذارم

مهر- باشگاه پرسپولیس از جایگزینی نام حامد کاویانپور به جای خان محمدی خبر می دهند. این اتفاق در حالی رخ می دهد که خود او هم با قضیه کنار آمده:" قرار بود طی روزهای آینده با مراجعه به فدراسیون پزشکی ورزشی آخرین معاینات را بر روی پایم انجام دهم و نتیجه را به مسؤولان باشگاه اعلام کنم. اما حالا که کادر فنی تصمیم به چنین تغییری گرفته است من به نظر آنها احترام می گذارم و تلاش می کنم برای فصل آینده به آمادگی ایده آل دست پیدا کنم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در مورد آخرین وضعیتش می گوید:" هر چند هنوز به شرایط مطلوب نرسیده ام اما نسبت به گذشته وضعیت بهتری دارم و باید با فیزیوتراپی و آب درمانی خودم را به سلامتی کامل برسانم."

خان محمدی با بیان این که هنوز حقوقی از باشگاه پرسپولیس دریافت نکرده است اما قسط اول پیش قراردادش را دریافت کرده ادامه می دهد:" با شرایط به وجود آمده باید از همین حالا به فکر فصل آینده باشم. من این فصل بدشانسی بزرگی آوردم و چاره یی جز این ندارم که با تلاش و تمرین بیشتر خود را برای فصل بعد آماده کنم."

UserName