• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • يکشنبه 1388/07/12
  • تاريخ :

کاشاني همه کاره پرسپوليس شد

حبيب کاشاني در ميان بازيکنان پرسپوليس

معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان تربيت بدني طي حکمي حبيب کاشاني را تا تعيين مديران جديد، بعنوان سرپرست باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس تهران منصوب کرد.

در حکم علي سعيدلو براي حبيب کاشاني آمده است : « نظر به اينکه باشگاه فرهنگي ورزشي پيروزي با قدمت ديرينه و محبوبيتي که در بين اقشار مختلف جامعه بويژه نسل جوان دارد ، در شرايط فعلي به علت مشکلات جانبي در جريان مسابقات فوتبال ليگ برتر و نيز مسائل مديريتي نتوانسته است خواسته بحق هواداران را تامين نمايد، لذا با توجه به شناختي که از سوابق و تجربيات جنابعالي سراغ دارم به موجب اين ابلاغ تا تعيين مديران جديد، جنابعالي را بعنوان سرپرست باشگاه فرهنگي ورزشي پيروزي منصوب مي نمايم .

اميد است با استعانت از خداوند متعال و بهره گيري از همکاري کليه همکاران توانمند و در پيشرفت اهداف ورزش و بالندگي هر چه بيشتر باشگاه پيروزي در عرصه هاي مختلف ورزش موفق و مويد باشيد.»

بازگشت کاشاني به پرسپوليس

همچنين گفتني است حبيب كاشاني تا بازي اين هفته پرسپوليس برابر مقاومت سپاسي اداره باشگاه پرسپوليس را بر عهده خواهد داشت.

شب گذشته جلسه رييس سازمان تربيت بدني با حبيب كاشاني برگزار شد و در پايان مقرر شد كاشاني سرپرست جديد اين باشگاه تا پايان بازي‌هاي هفته دهم اداره باشگاه پرسپوليس را بر عهده داشته باشد.

قرار است پس از بازي پرسپوليس برابر مقاومت، با انتخاب اعضاي هيات مديره جديد جانشين عباس انصاري‌فرد هم مشخص شود. در چارت جديد باشگاه پرسپوليس حبيب كاشاني به عنوان رييس مجمع باشگاه پرسپوليس جايگزين علي سعيدلو خواهد شد.

در جلسه شب گذشته حبيب كاشاني با سعيدلو مسائل و مشكلات پرسپوليس تشريح شد و قرار شد سازمان تربيت بدني براي حل اين مشكلات عمدتا مالي بيش از پيش از پرسپوليس حمايت كند.

کاشاني و انصاري فرد

مدير عامل پرسپوليس نمي شوم

سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: مديرعامل نمي‌شوم اما شايد رييس مجمع باشگاه پرسپوليس شوم.

 حبيب‌ كاشاني پس از جلسه شب گذشته (شنبه) اعضاي هيات مديره باشگاه پرسپوليس با مسوولان سازمان تربيت بدني، اظهار كرد: از اينكه به عنوان خدمتگذار در پرسپوليس مشغول مي‌شوم خوشحالم اما به خاطر مشغله‌ام در شوراي شهر تهران نمي‌توانم مديريت اين باشگاه را قبول كنم.

وي افزود: به عنوان مشاور عالي رييس سازمان تربيت بدني مي‌گويم كه بايد چند روزي صبر كرد تا مجمع باشگاه تشكيل شده تا پس از آن اعضاي جديد هيات مديره و مديرعامل نيز مشخص شوند. خيلي سعي كردم تا نظر علي سعيدلو رييس سازمان را درباره صدور حكم سرپرستي پرسپوليس تغيير دهم اما خب شايد تا ظهر يكشنبه (امروز) حكم رياستم در مجمع باشگاه صادر شود؛ در آن صورت طي روزهاي آتي تعدادي از افراد خوشنام كه هميشه از خدمتگذاران مردم بودند را به عنوان اعضاي جديد هيات مديره انتخاب و معرفي مي‌كنم.

بازگشت کاشاني به پرسپوليس

كاشاني درباره علت عدم حضور عباس انصاري‌فرد مديرعامل سابق پرسپوليس در جلسه (شنبه شب)، گفت: هيچ اطلاعي از نيامدن وي ندارم. البته قبل حضور افرادي كه به اين جلسه آمدند از جمله نژادفلاح، فرخزادي، هدايتي، آقامحمدي و... افرادي ديگري هم به اين جلسه آمدند تا نظراتشان را بيان كنند، اين بدان معناست كه افراد ذكر شده قطعا عضو هيات مديره جديد باشگاه نيستند.

وي خاطرنشان كرد: سه‌شنبه اين هفته بازي مهمي در پيش داريم كه بايد در اين مدت خلاء مديريتي ايجاد شده در باشگاه را پر كنم. بازيكنان پرسپوليس شناخت كافي از من دارند و مي‌دانند كه در دوره حضورم كسي از پرسپوليس طلبكار نمي‌شود. واقعا براي آرامش آنها آمدم تا مشكلاتشان را برطرف كنم. فكر مي‌كنم در حال حاضر مسايل روحي دغدغه مهم اين تيم است نه مسايل فني.

كاشاني درباره احتمال حضور علي پروين در هيات مديره پرسپوليس، تصريح كرد: اين مساله فعلا ارتباطي به من ندارد چون هنوز حكم رياست مجمع را در اختيار ندارم. واقعا اطلاع دقيقي از وضعيت وي در تشكيلات مديريتي پرسپوليس ندارم و در اين حالت نمي‌توانم اطلاعات نادرست به مردم بدهم.

تنظيم براي تبيان: رضا سيگاري

UserName