• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • دوشنبه 1383/11/19
  • تاريخ :

در روز تولد افشین

پیکان، پروین و پیروانی را آشتی داد


پروین: امیدواریم پیروانی موفق باشد

علی پروین نیز گفت: ما باید گذشته را فراموش کنیم و دنبال کالبد شکافی حرفهایی که در گذشته زده شده نباشیم.

من از کسانی که این مراسم را برگزار کردند تشکر می کنم و برای افشین هم آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم او هر جا هست موفق باشد و به مدیران پیکان هم کمک کند این تیم نتایج خوبی بگیرد چون مدیران پیکان ثابت کردند در ورزش به اصول اخلاقی پایبند هستند.

پیروانی: پروین محبوب است

افشین پروانی در خاتمه این مراسم از تمامی کسانی که باعث و بانی آشتی کنان او و پروین شدند تقدیر و تشکر کرد و گفت: امیدوارم از این پس رابطه ما حسنه باقی بماند و مثل آن دورانی که چه در تیم ملی و چه در پرسپولیس شاگرد آقای پروین بودم، دوستدار ایشان و موفقیتشان خواهم بود. پیروانی، پروین را یکی از چهره های محبوب فوتبال ایران دانست و برای پرسپولیس هم آرزوی موفقیت کرد.

به نقل از روزنامه نود برخلاف داستان آشتی کنان پروین و دایی که می گویند اجباری بوده و طرفین پس از شست و شوی یکدیگر در رسانه ها، در فدراسیون فوتبال با یک بیانیه مشترک روی هم را بوسیدند، این بار بدون هیچ اجباری و به همت مدیران پیکان، پروین و پیروانی آشتی کردند.

ماجرا از آنجا شروع شد که مدیران پرسپولیس و پیکان تصمیم گرفتند یک بازی تدارکاتی در کارگران برگزار کنند. این طرح با تفکر آشتی کنان پروین و پیروانی ساعتی قبل از این بازی دوستانه همراه شد اما وقتی به مدیر عامل پیکان گفتن یک روز زودتر از روز برگزاری این بازی، سالروز تولد افشین پیروانی است، او تصمیم گرفت مراسم آشتی کنان را یک روز جلوتر بیاندازد و سرانجام با رایزنی هایی که او همکارانش انجام دادند و با توجه به دوستی نار شهسواری با پروین و حرف شنوی پیروانی از وی، دیروز شنبه مراسم آشتی کنان پروین و پیروانی برگزار شد.

روز پنجشنبه گذشته تمامی منابع خبری با تردید خبر آشتی کنان این دو نفر را منتشر کردند چرا که کمتر کسی فکر می کرد این دو حاضر شوند پس از تمامی حرف و حدیث های موجود و جبهه گیری های شدید روبروی هم قرار بگیرند. حتی روزنامه نگارانی که این خبر را نوشته بودند بعید می دانستند به همین سادگی بتوان پروین و پیروانی را آشتی داد چرا که در همین بازی اخیر دو تیم پرسپولیس و پیکان در لیگ برتر پیروانی از اهدای دسته گل به پروین خودداری کرده بود و به نظر می رسید با توجه به آخرین مصاحبه او که برای چندمین بار تأکید کرده بود هرگز مسببان کنار گذاشتن از پرسپولیس(یعنی علی پروین) را نمی بخشد، پروین هم راغب به رویارویی با پیروانی نباشد اما رایزنی های مدیران پیکان نتیجه داد و مدیرعامل این باشگاه عصر جمعه با قاطعیت خبر حتمی شدن آشتی کنان پروین و پیروانی را به نزدیکان مطبوعاتی خود اعلام کرد.

به هر حال ظهر دیروز در دفتر شرکت بیمه رازی و به همت ناصر شهسواری مدیرعامل پیکان و همکاری مدیران شرکت بیمه رازی مهدی و رضا گنجی و در حضور رضا رضوان یکی از دوستان صمیمی پروین که واسطه اصلی این آشتی کنان بود و کمک شایانی در راه برقراری این مراسم جالب کرد. این مراسم برپا شد و در حالی که حسن بیاد عضو شورای شهر تهران هم در این مراسم حضو رداشت، پروین و پیروانی با هم ناهار خوردند و جالب اینکه هر دو آنها از حسن نیت مهدی و رضا گنجی و حضور بیادی و همت مدیرعامل پیکان که باعث و بانی رفع کدورت ها شدند تقدیر کردند.

برابر با شنیده های ما پروین و پروانی بلافاصله پس از رویارویی با هم، یکدیگر را در آغوش کشیدند تا بدون کوچکترین دردسری، مراسم آشتی کنان آغاز شود.

در آغاز پس از آنکه برادران گنجی مدیران شرکت گلدستون تایر به پروین و پیروانی خوشامد گفتند و از اینکه آنها دعوتشان را برای حل اختلاف و دستی پذیرفتند تقدیر کردند، بیادی عضو شورای شهر، پروین و پیروانی را دو بزرگ فوتبال ایران دانست و نزدیکی آنها را به سود فوتبال ایران تلقی کرد. همچنین مدیرعامل پیکان ضمن تقدیر از اظهار علاقه هر دو طرف برای رفع کدورت ها، به خصیصه های مثبت پروین و پیروانی اشاره کرد و گفت: هر چه بزرگان این فوتبال به هم نزدیک تر باشند، این رشته ورزشی پیشرفت بهتری خواهد داشت و همدلی بزرگانی نظیر پروین و پیروانی پایه های اتحاد اهالی فوتبال را محکم می کند.

شهسواری تأکید کرد وقتی علاقمندان فوتبال ببینند بزرگان مثل پروین و پیروانی حتی اگر در یک مجموعه هم نباشند، دست به دست هم می دهند، الفبای وحدت را یاد می گیرند و آن وقت می توان شعار اتحاد را عملی کرد. رفتار پروین ها و پیروانی ها الگوی اهالی فوتبال است و ما خوشحالیم که فوتبالدوستان می بینند دو نفر از الگوهایشان اینچینن صادقانه باهم برخورد می کنند.

بعد از صرف ناهار هم برگزار کنندگان این مراسم به سالروز تولد پیروانی اشاره کردن و هدایایی به رسم یادبود به او دادند و علی پروین هم بلافاصله چند سکه طلا به مناسب تولد افشین به پیروانی هدیه کرد تا نشان بدهد به طور کامل کدورت ها را کنار گذاشته است. جالب است بدایند طرفین دقایقی هم خصوصی صحبت کردند که در این بین عده ای به شوخی می گفتند سال بعد پروین و پیروانی با هم هستند.

UserName